Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 7 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 4500mah |
| Weight | 0.3KG |
| Voltage | 11.4V |
| Application | For FIMI X8 SE |
| Model Number | For FIMI X8 SE, FOR FIMI X8 SE battery |
| Type | Li-Ion, FIMI X8 SE battery |
| Brand Name | NoEnName_Null, FOR FIMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS, UL, weee |
| Private Mold | NO |
| Product name | FOR FIMI X8 SE battery |
| Suitable for | FOR FIMI X8 SE X8SE 2020 2022 |
| Keyword | FOR FIMI X8 SE battery |
| Key word | FOR X8 SE Battery |
| MOQ | 1pcs |
| Capacity | 4500 mah |
Instock
There are no reviews yet.