Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 6 cm |
| Nominal Capacity | 2000mAh |
| Voltage | 3.7v |
| Application | Camera |
| Model Number | KLIC-5001 DB-L50 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | RingTeam |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.