Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 3 × 4 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 1800mAh |
| Weight | 30g |
| Voltage | 1.2V |
| Size | 43*10mm |
| Model Number | AAA 1.2V-1800mAh |
| Type | NI-MH |
| Brand Name | aimjin |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.