Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 11 × 5 cm |
| Rated voltage | 14.8V |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 3500mah |
| Weight | 0.22kg |
| Voltage | 14.4V |
| Size | 70x37x37mm ±2mm |
| Application | Sweeping Machine Vacuum |
| Model Number | 14.4 V3500mAh battery |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | RUZII |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.