Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 20Ah |
| Weight | 2050g |
| Voltage | 48V |
| Size | 400*91*40mm |
| Application | Replacing electric walking tools |
| Model Number | 48V 13S4P Battery pack |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Aleaivy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.