Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Nominal Capacity | High |
| Size | AAAA |
| Model Number | AAAA |
| Battery Type | Alkaline Battery |
| Brand Name | SCRCEO |
| Origin | Mainland China |
| Net Weight | About 7g |
| Termination voltage | 0.9V |
| Rechargeable | NO |
| Discharge time | 80min |
| Short circuit current | 2A |
| Used for | Stylus Laser Pen Bluetooth Earphone Flashlight Clock |
Instock
There are no reviews yet.