Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bundle | Bundle 1 |
| Replacement Battery | No |
| Set Type | Batteries Only |
| Type | LiFePO4 |
| Nominal Capacity | 200Ah |
| Model Number | CALB 3.2V200Ah |
| Brand Name | GaiaRay |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Battery Type | Lifepo4 |
| Weight | 5.7kg |
| size | 183*72*280mm |
| Life | 4000 cycles |
| Battery Type2 | Lithium iron phosphate battery |
Instock
There are no reviews yet.