Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Rated voltage | 14.8V |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2600mAh-12800mAh |
| Weight | 300g |
| Voltage | 14.4V-14.8V |
| Size | 142*42.5*26.5mm |
| Application | For Conga |
| Model Number | For Conga 3290 3390 3490 3590 3690 3790 3890 battery |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
| Characteristic | Brand new original lithium battery |
| Quality | Long battery life and large capacity |
Instock
There are no reviews yet.