Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2500mAh |
| Size | 155X55X68mm |
| Model Number | 123 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | SHENFUSAI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EPA, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.