Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 300g |
| Voltage | 14.8V |
| Size | 142*42.5*26.5mm |
| Application | STYTJ02YM |
| Model Number | Original STYTJ02YM Battery |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
| Color | black |
| Quality | Newly upgraded lithium battery |
Instock
There are no reviews yet.