Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 35AH-45AH |
| Weight | 11KG |
| Model Number | 12V |
| Type | lithium titanate |
| Brand Name | SMALL DEN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.