Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 35mAh |
| Size | 9.50mm*2.7mm |
| Model Number | CR927 |
| Battery Type | LiMnO2 |
| Brand Name | Donbatt |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Packing | Bulk tray |
Instock
There are no reviews yet.