Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Rated voltage | 14.8V |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 380g |
| Voltage | 14.4/14.8v |
| Application | CONGA 3090 |
| Model Number | For CECOTEC CONGA 3090 3091 3092 1690 1890 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | LOLRKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.