Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 94 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | USB |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode, Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | Square Dancing |
| Input Power(W) | 25-49 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Inbox adaptor | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 3 |
| Power Source | AC, Battery |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | Yes |
| Communication | Induction, AUX, USB, bluetooth, LFE-in |
| Speaker Type | OUTDOOR SPEAKER |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | mifo |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Outdoor Bluetooth speaker |
| Feature 2 | Party karaoke Box |
| Feature 3 | Heavy Subwoofer |
| Feature 4 | Strong endurance |
| Feature 5 | square dancing Bluetooth Speakers |
| Feature 6 | Built in RGB cool lighting |
| Feature 7 | Audio adjustment |
| Feature 8 | HIFI sound quality |
| Feature 9 | Original sound quality |
| Feature 10 | 360 stereo surround sound |
Instock
There are no reviews yet.