Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Input/Output | USB |
| Sound Mode | 3D Surround Sound Mode, Immersive Sound Mode, Stereo Sound Mode, Live Sound Mode, Extra Bass Mode, Transparency Mode, Standard Mode, Game Mode, 3EQ Modes |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Input Power(W) | 100-199 W |
| Voice Control | No |
| Frequency Range | 100Hz-20KHz |
| Waterproof | No |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | Yes |
| Playback Function | Radio, MP3 |
| Remote Control | Yes |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Two-Way |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | Battery, USB |
| Channels | 4 (3.1) |
| Feature | Play Video |
| Battery | Yes |
| Communication | Induction, USB |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | HONOURSACY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Feature 1 | FM radio function |
| Feature 2 | One machine with multiple uses and can be disassembled |
| Feature 3 | Noise reduction and impurity removal |
| Feature 4 | Multiple input interfaces |
| Feature 5 | Bluetooth 5.0 |
| Feature 6 | Four horn dual channel sound pipe |
Instock
There are no reviews yet.