Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | Smart Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Bluetooth Version | 4.2 |
| Input Power(W) | <25 W |
| Wi-Fi Music | TIDAL, APPLE MUSIC |
| Voice Control | Yes |
| Frequency Range | 80Hz-20KHz |
| Output Power | 10W |
| Display Screen | No, No |
| Waterproof | No |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Material | Metal |
| Playback Function | ape |
| Remote Control | No |
| Support Apt-x | Yes |
| Intelligent Personal Assistant | Amazon Alexa |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | DC |
| PMPO | 10W |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Phone Function |
| Battery | Yes, 2200 mAh up to 14 hours playing |
| Communication | WIFI, bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | GGMM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Style | bluetooth speaker with amazon alexa voice assistant |
| Feature1 | Portable Mini Bluetooth Speaker With Mic |
| Feature2 | Support Multi-Room Play / Airplay / DLNA |
| Feature3 | Smart Speaker for home theatr |
| Style1 | subwoofer Soundbar subwoofer |
| Style2 | Bluetooth Wireless Speaker 20W |
| Style3 | Stereo powerful column Loudspeaker |
| Two modes | Mifi&bluetooth |
Instock
There are no reviews yet.