Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 350 |
| Depth[mm] | 180 |
| Width[mm] | 60 |
| Height[mm] | 40 |
| Input/Output | USB |
| Battery Capacity[mAh] | 1200mAh |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Sound Mode | Standard Mode, other |
| Category | Speakers |
| Use | other |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Frequency Range | 100Hz-20KHz |
| Output Power | 50W |
| Waterproof | No |
| Support APP | Yes |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 8 |
| Power Source | USB |
| Channels | 5.0 |
| Battery | No |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | POWKITO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.