Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | other |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Two-Way |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | Battery |
| Channels | 1 |
| Battery | Yes |
| Communication | WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | CHENJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.