Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Expand Microphone | No |
| Removable/Replaceable Battery | YES |
| Category | Sports & Action Video Cameras |
| Supporting Language | English |
| Application | Extreme Sports, Outdoor Sport Activities, Bicycle |
| Additional Function | Support WIFI |
| NFC Support | No |
| Bluetooth Support | No |
| Display Screen | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Memory Card Support | 128G |
| WIFI Support | Yes |
| Weight | 401g-500g |
| NightShot Function | No |
| Touch Screen | No |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Built-in Memory Size | Non |
| Package | Yes |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| Zoom Magnification | None |
| Built-in Mic | Yes |
| Effective MegaPixel | >25MP |
| Image Sensor | Other SONY Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | Ambarella A9 (4K/30FPS) |
| Brand Name | DIXSG |
| Origin | De(origin) |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.