Instock
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Expand Microphone | No |
| Input/Output | USB |
| Removable/Replaceable Battery | YES |
| Max depth[m] | 30 |
| Operating Temperature[°C] | -10°-60° |
| Video Format | MOV |
| Category | Sports & Action Video Cameras |
| HDMI-Compatible Output | No |
| Supporting Language | japanese, FRENCH, german, Italian, Spanish, Portuguese, Russian, English, KOREAN, Simplified Chinese, Traditional Chinese Style |
| Video Resolution | 5K 30fps |
| Application | For Home, Semi-professional, Extreme Sports, Outdoor Sport Activities, Bicycle, CAR DVR, Diving, Beginner, Professional |
| Additional Function | Support WIFI |
| Sensor Size (inches) | 1/2.7 inches |
| NFC Support | No |
| Bluetooth Support | No |
| Display Screen | No |
| Wideangle | 170° |
| Memory Card Support | 128G |
| WIFI Support | Yes |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Volume | 88*45*31MM |
| Remote Control Support | Yes |
| Weight | 101g-150g |
| Display Size | Without Screen |
| NightShot Function | No |
| Touch Screen | No |
| Memory Card Type | MicroSD / TF |
| Built-in Memory Size | Non |
| Package | Yes |
| Image Stabilization | Electronic Image Stabilization |
| Body Extension Interface | Others |
| Zoom Magnification | None |
| Built-in Mic | Yes |
| Effective MegaPixel | >25MP |
| Image Sensor | Other SONY Series |
| Main Processor ( Maximum HD Support) | Icatch V39 (4K/30fps) |
| Brand Name | AUSEK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.