Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Glass, Silica GEL |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Features | waterproof, Active Noice Cancelling |
| Is wireless | No |
| Function | HiFi Headphone, Sport, For Office |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
Instock
There are no reviews yet.