Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| Resistance | 22Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 7 – 41000Hz |
| Sensitivity | 128dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, HiFi Headphone, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | MOONDROP |
| Plug | 3.5mm+4.4mm |
Instock
There are no reviews yet.