Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Weight[g] | 38.3 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 8mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling, Dual Connection |
| Codecs | sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Edifier |
| Edifier Model | X3 Pro |
| Release Time | 2025 |
| Bluetooth Version | 5.4 |
Instock
There are no reviews yet.