Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Driver Diameter | 13.2mm |
| Features | With microphone, Detachable Cable |
| With Microphone | Yes |
| Resistance | 16Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 40000Hz |
| Sensitivity | 96dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Orthodynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KZ |
Instock
There are no reviews yet.