Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, PVC, Plastic |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | Carrying Bag, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Resistance | 16Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 104dB, 104dB SPL/mW |
| Plug Type | Line Type, 4.4mm |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Connectors | Balanced Connection |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | RoHS, weee |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ivipQ |
| Product Name | Shanhai |
| Product Code | IQ-14 |
| Unit Configuration | 3DD |
| Drive Unit | 10MM+10MM+6MM |
| Impedance | 16Ω/KHz |
| Frequency Range | 20Hz-20KHz |
| Pin Type | 0.78mm/2PIN |
| Cable Length | 1.2m |
Instock
There are no reviews yet.