Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Total Harmonic Distortion | 1 |
| Resistance | 23 |
| Sensitivity | 111 |
| Function | Monitor Headphone, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Dunu |
| Brand | Binary |
Instock
There are no reviews yet.