Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Weight[g] | 65 |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone, Detachable Cable, Active Noice Cancelling |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 18Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CCZ |
| CCZ Model | MC04 |
| BRAND | CCZ |
| MODEL | MC04 Nocturne |
| COLOR | Gold/Silver/Black |
| IMPEDANCE | 18Ω |
| SENSITIVITY | 108db |
| FREQUENCY RANGE | 20-20Khz |
| PIN | 2PIN-TFZ |
| PLUG | 3.5MM |
Instock
There are no reviews yet.