Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic |
| Voice assistant built-in | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | With microphone, Detachable Cable |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 28Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 115dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, For Outdoor, For Office, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null, BLON x HBB |
| product type | Hi-Fi Earphones |
| type | Hi-Fi Audio IEMs |
| Suitable for the target audience | Music buffs |
| Plug | QDC |
Instock
There are no reviews yet.