Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Battery life up to[hours] | 3-4H |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Dual Connection |
| Codecs | AAC, Apt-X, sbc, Apt-X HD |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DIXSG |
Instock
There are no reviews yet.