Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.291 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 26Ω |
| Frequency Response Range | 10 – 20000Hz |
| Sensitivity | 108dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Angeldac |
Instock
There are no reviews yet.