Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Ceramic, ABS |
| Category | Earphones & Headphones |
| Driver Diameter | 10mm |
| Total Harmonic Distortion | 0.05% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, USB Type-C Adapter, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Resistance | 18Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 5 – 50000Hz |
| Sensitivity | 125dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, HiFi Headphone, For Outdoor, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null, INTUAURA |
| Shell material | 3D printing of medical resin |
| Headphone plug | 0.78mm dual pins |
| Drive | 1DD(10mm) |
Instock
There are no reviews yet.