Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 8 cm |
| Material | Plastic |
| Weight[g] | 310 |
| Battery Capacity[mAh] | 250 |
| Battery life up to[hours] | 9 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | other |
| Driver Diameter | 40 |
| Total Harmonic Distortion | 1 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes |
| Resistance | 32 |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Sensitivity | 110 |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Lenovo |
Instock
There are no reviews yet.