Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | Metal, Metal |
| Category | Earphones & Headphones, Earphones & Headphones |
| Resistance | 17Ω, 17Ω |
| Sensitivity | 107dB, 107dB |
| Function | For Swimming, For Swimming |
| Active Noise-Cancellation | No, No |
| Volume Control | No, No |
| Control Button | Yes, Yes |
| Vocalism Principle | Other, Other |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ONEVAN |
| Frequency Response Range | 20 – 25000Hz |
Instock
There are no reviews yet.