Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | Metal |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Carrying Bag, Detachable Audio Cable |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 32Ω |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 10 – 40000Hz |
| Sensitivity | 110±2dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HIFICHOI |
Instock
There are no reviews yet.