Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Driver Diameter | 14.2mm |
| Total Harmonic Distortion | 0.5% |
| Package List | Carrying Bag, Replaceable Pads Set, Detachable Audio Cable |
| Resistance | 37Ω |
| Line Length | 1.23m |
| Frequency Response Range | 10 – 40000Hz |
| Sensitivity | 121dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ARTTI |
| Brand | BGVP |
| Model | BGVP DX7 |
| Driver | 14.2mm Carbon Composite Dynamic Diaphragm |
Instock
There are no reviews yet.