Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, PVC |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Plug Type | L Bending |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TekaGene |
Instock
There are no reviews yet.