Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Communication method | Wi-Fi |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | SONOFF TX Ultimate Smart Touch Wall Switch |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | SONOFF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Product | T5 Wifi Smart Touch Wall Switch 86 Type |
| Input of 1C | 100-240V, 50/60Hz, Max 5A |
| Output of 1C | 100-240V, 50/60Hz, Max 5A |
| Input of 2C | 100-240V, 50/60Hz, Max 10A |
| Output of 2C | 100-240V, 50/60Hz, Max 5A/Gang, 10A/Total |
| Input of 3C | 100-240V, 50/60Hz, Max 15A |
| Output of 3C | 100-240V, 50/60Hz, Max 5A/Gang, 15A/Total |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Casing materials | PC+CRS |
| Dimension | 86*86*39mm |
| Voice support | Alexa, Google Home, Alice |
Instock
There are no reviews yet.