Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | wearable |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | English |
| Application Age Group | ADULT |
| Brand Name | DITIPOO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Name: | Location Tracker Protective Cover |
| Material: | silicone |
| Size: | about 45.5*12*44.5mm/1.79*0.47*1.75inch |
| Packing List: | 1*Protective Cover 1*Hook |
Instock
There are no reviews yet.