Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Model Number | 20W AC DC |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Manufacturer | Hi Link |
| Output Power | 20W |
| Output Voltage | 5V/9V/12V/15V/24V |
| Size | 57*33*22.5mm |
| Weight | 80g/pcs |
| Efficiency | 80% |
Instock
There are no reviews yet.