Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 6 cm |
| Communication method | zigbee, Wi-Fi |
| Camera Equipped | No |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | SCP02 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | HIMOJO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Product Name | Smart Multi-functional Control Panel |
| Input Power | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Working Temperature | 0℃-+40℃ |
| Working Humidity | 5%-90%RH(non-condensing) |
| Wireless Protocol | WiFi, Bluetooth, ZigBee Android8.1 |
| Functions | Control the lights, curtains, light switch, smart locks, security sensors, smart sockets and dimmer, smart home devices |
Instock
There are no reviews yet.