Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | Wi-Fi |
| Brand Name | MOES |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Smart Control Panel |
| Product model | CCP-TY-EU-LN |
| Input Power | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Working Temperature | 0℃-+40℃ |
| Working Humidity | 5%-90%RH(non-condensing) |
| Wireless Protocol | WiFi, , ZigBee |
| Product size | 86.0×86.0x10.5mm (without base), 86.0×86.0x36.2mm (including base) |
| Rated current | 74mA |
| Voice function | Bulid in Alexa Voice Control |
Instock
There are no reviews yet.