Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Camera Equipped | Yes |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | HLK-RM08K module |
| Model Number | HLK-RM08K |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Dimension | 40*29mm |
| Function | Ethernet to WiFi, serial uart to wifi |
| Function2 | RS232 RS485 |
| Function3 | 802.11b/g/n converter |
| Module type | Embedded wifi module |
Instock
There are no reviews yet.