Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 1 × 1 cm |
| Band length[mm] | UE65NU7105 UN65RU7100 UN65RU7200 UN65NU7200 UN65RU7100K UE65NU7200 |
| Band width[mm] | UE65NU7120U UE65NU7120 UE65RU7020K CY-NN065HGXV1H CY-NN065HGLV4H |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | Heart Rate Monitor |
| Activity Tracked | Distance Tracker |
| Screen size[mm] | UN65NU6080 UN65NU6900 UN65RU7300 UE65RU7170 UE65NU7172U UE65RU7379 |
| Category | Wristbands |
| Case Material | UE65RU7172 UE65RU7100 UE65RU7102 UN65NU7090 UE65NU7179U UN65NU7090G |
| Screen Type | LED |
| Band Material | UE65NU7092U UE65NU7090U UE65NU7400U UE65NU7172 UE65NU6179 UN65NU7100 |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | UE65NU7100 UE65NU7300AK UN65NU6070 UE65NU7099 UE65RU7170U UE65NU7105K |
| Language | CN |
| Function | Passometer |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.