Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bluetooth-compatible Version | 5.0 |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | Heart Rate Monitor |
| Activity Tracked | Distance Tracker |
| Screen size[mm] | 2.1 |
| Category | Wristbands |
| Band Detachable | Yes |
| Screen Style | Round/Oval |
| Style | SPORT |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | Color LCD |
| Band Material | SİLİCA |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Touch Screen | Yes |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | CN, English, Russian, Italian, german, japanese |
| Function | Passometer, sleep tracker, Heart Rate Tracker |
| Brand Name | SZLHRSD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Display Size | 2.1inch |
| Capacity | 410mAh |
| Model number | Q19MAX |
Instock
There are no reviews yet.