Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 7.7 |
| Battery Capacity[mAh] | <120mAh |
| Bluetooth-compatible Version | 5.1 |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | Steps Tracker |
| Screen size[mm] | 0.49 |
| Category | Wristbands |
| Band Detachable | No |
| Case Material | Plastic |
| Screen Style | Round/Oval |
| Style | None |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Type | OLED |
| Band Material | RESIN |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | English |
| Function | Chronograph, Countdown |
| Brand Name | ZONGJI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.