Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Life | 3天 |
| Voice assistant built-in | No |
| Bluetooth-compatible Version | 4.0 |
| Metrics measured | Heart Rate Monitor, Sleep Monitor |
| Activity Tracked | Steps Tracker |
| Category | Smart Watches |
| Screen Material | TFT |
| Band Detachable | Yes |
| APP Download Available | Yes |
| Battery Detachable | No |
| Resolution | 240*240 |
| Display Size | 1.44 |
| Movement Type | Electronic |
| Style | fashion |
| Application Age Group | ADULT |
| Screen Shape | SQUARE |
| Case Material | Plastic |
| Band Material | Adhesive Tape |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| SIM Card Available | No |
| Mechanism | Yes |
| Multiple Dials | Yes |
| GPS | No |
| Network Mode | None |
| Battery Capacity | <120mAh |
| Rear Camera | None |
| RAM | <128MB |
| ROM | <128MB |
| System | Android OS, IOS |
| Type | On Wrist |
| Compatibility | All Compatible |
| Language | English |
| Function | Passometer, sleep tracker, Message Reminder, Push Message, week, Month, Heart Rate Tracker, Calendar |
| Brand Name | Tebaurry |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.