Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Communication method | Wi-Fi |
| Camera Equipped | Yes |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | 7621A |
| Model Number | HLK-7621A |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Function | Ethernet to WiFi, serial uart to wifi |
| Function3 | 802.11bgn converter |
| SIZE | 50*50mm |
Instock
There are no reviews yet.