Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 1 × 1 cm |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | BDS |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Screen size[mm] | LC650EQF(FG)(F1) LC650EQF(FG)(M1) LC650EQD(FG)(F2) 6922L0086A |
| Category | Wristbands |
| Screen Type | LED |
| Band Material | KDL-65W955B 65UB980V-ZA 65E790U LED65X950 LED65X9800U 65UH770 |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | 6916L-1747A 6916L-1748A 6922L-0086A |
| Language | CN |
| Function | REMOTE CONTROL |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.