Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Model Number | 30M09C/30M12C/30M15C/30M24C |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Manufacturer | Hi-Link |
| Input | 90-265V |
| Output | 30W 9V/12V/15V/24V |
| Efficiency | 90% |
| Warranty | 1 Year |
| Size | 56*32*22.5mm |
Instock
There are no reviews yet.