Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | Yes |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | HLK-VB10 |
| Model Number | HLK-VB10 |
| Compatibility | All Compatible |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Dimension | 21*16mm |
| Input voltage | +3.3V±0.1V |
| supply current | 450mA |
| Working temperature | 0℃~55℃ |
Instock
There are no reviews yet.